Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni
Menu góra
Strona startowa Biuletyn Informacji Publicznej Rada Miejska we Wrześni Składy Komisji
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Składy Komisji, bieżące, menu 60 - BIP - Gmina Września”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Składy Komisji

Składy Komisji

Skład Komisji

 

KOMISJA EDUKACJI
  1. Jarosław Graczyk – Przewodniczący Komisji Edukacji
  2. Anna Szlachetka – Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji
  3. Maciej Baranowski
  4. Waldemar Grześkowiak
  5. Beata Jankowiak
  6. Magdalena Jurewicz-Zugaj
  7. Mikołaj Milczarek
  8. Bogdan Nowak
  9. Damian Staniszewski
 
KOMISJA KOMUNALNO-FINANSOWA
  1. Waldemar Grześkowiak - Przewodniczący Komisji Komunalno-Finansowej
  2. Robert Smodlibowski - Zastępca Przewodniczącego Komisji Komunalno-Finansowej
  3. Maciej Baranowski
  4. Beata Jankowiak
  5. Mikołaj Milczarek
  6. Damian Staniszewski
  7. Kornel Tomczak
 
KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I POLITYKI SPOŁECZNEJ
  1. Inez Niszczak-Sieradzka - Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
  2. Małgorzata Cichacka - Zastępca Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
  3. Łukasz Cichy
  4. Wiesława Konieczna
  5. Stefan Ogrodowicz
  6. Dorota Piotrowska-Gabryelewicz
  7. Maciej Słowiński
  8. Robert Smodlibowski
  9. Kornel Tomczak
 
KOMISJA ROZWOJU WSI
  1. Wiesława Konieczna - Przewodnicząca Komisji Rozwoju Wsi
  2. Łukasz Cichy - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi
  3. Magdalena Jurewicz-Zugaj
  4. Bogumił Kwiatkowski
  5. Inez Niszczak-Sieradzka
  6. Maciej Słowiński
  7. Mirosław Zgoliński
 
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Beata Jankowiak - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  2. Piotr Gorzelańczyk
  3. Magdalena Jurewicz-Zugaj
 
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
  1. Stefan Ogrodowicz - Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  2. Piotr Gorzelańczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  3. Jarosław Graczyk
  4. Dorota Piotrowska-Gabryelewicz
  5. Damian Staniszewski 

Metryka

sporządzono
2024-05-22 przez Grabarek Anita
udostępniono
2024-05-23 00:00 przez Kasprzak Agnieszka
zmodyfikowano
2024-06-25 07:16 przez Kasprzak Agnieszka
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
42073
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.