Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni
Menu góra
Strona startowa Biuletyn Informacji Publicznej Rada Miejska we Wrześni Skład Rady Miejskiej we Wrześni IX kadencji
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład Rady Miejskiej we Wrześni IX kadencji, bieżące, menu 538 - BIP - Gmina Września”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład Rady Miejskiej we Wrześni IX kadencji

Skład Rady Miejskiej we Wrześni IX kadencji

Skład Rady Miejskiej IX kadencji

 

Radni IX kadencji

 

Nowak Bogdan - Przewodniczący Rady Miejskiej bogdan.nowak@rm.wrzesnia.pl  

Szlachetka Anna - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej anna.szlachetka@rm.wrzesnia.pl 

Baranowski Maciej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej maciej.baranowski@rm.wrzesnia.pl

Cichacka Małgorzata malgorzata.cichacka@rm.wrzesnia.pl 

Cichy Łukasz lukasz.cichy@rm.wrzesnia.pl 

Gorzelańczyk Piotr piotr.gorzelanczyk@rm.wrzesnia.pl 

Graczyk Jarosław jaroslaw.graczyk@rm.wrzesnia.pl 

Grześkowiak Waldemar waldemar.grzeskowiak@rm.wrzesnia.pl 

Jankowiak Beata beata.jankowiak@rm.wrzesnia.pl 

Jurewicz-Zugaj Magdalena magdalena.jurewicz-zugaj@rm.wrzesnia.pl

Konieczna Wiesława wieslawa.konieczna@rm.wrzesnia.pl 

Kwiatkowski Bogumił bogumil.kwiatkowski@rm.wrzesnia.pl

Milczarek Mikołaj mikolaj.milczarek@rm.wrzesnia.pl 

Niszczak-Sieradzka Inez  inez.niszczak-sieradzka@rm.wrzesnia.pl 

Ogrodowicz Stefan stefan.ogrodowicz@rm.wrzesnia.pl  

Dorota Piotrowska-Gabryelewicz dorota.piotrowska-gabryelewicz@rm.wrzesnia.pl 

Słowiński Maciej maciej.slowinski@rm.wrzesnia.pl 

Smodlibowski Robert robert.smodlibowski@rm.wrzesnia.pl

Staniszewski Damian damian.staniszewski@rm.wrzesnia.pl

Tomczak Kornel kornel.tomczak@rm.wrzesnia.pl 

 

 

Metryka

sporządzono
2024-05-07 przez Kasprzak Agnieszka
udostępniono
2024-05-07 08:30 przez Grabarek Anita
zmodyfikowano
2024-05-23 08:06 przez Grabarek Anita
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
16525
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.