BIP Września

Technologia google logo wewnętrzna
Strona Główna . . Baza dokumentów . Rejestr zmian . Dostęp do informacji . Statystyki . Kontakt . . . .
Statystyki   »
stronę odwiedziło osób:
14288151
ostatnia aktualizacja BIP'u:
13-08-2020
Portal - Sprawy finansowe
Raty, umorzenia, odroczenia, ulgi za 2005 rok
Na podstawie art. 14 ust. 2 pkt e ustawy z 30 czerwca 2005 r. - o finansach publicznych (Dz.U. z 2005 r., nr 249, poz. 2104 ze zm.) Burmistrz Miasta i Gminy Września podaje do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w 2005 roku.
 
Lp. Imię i nazwisko lub nazwa (firma podatnika)
 1 ABRAMOWICZ DARIUSZ
 2 ADAMSKI LEONARD
 3 ANDRZEJEWSKI HENRYK I BARBARA
 4 ANTCZAK  FRANCISZEK HALINA
 5 ANTKOWIAK PAWEŁ I MAŁGORZATA
 6 BADOWSKA  BARBARA
 7 BAGROWSKA  DANUTA
 8 BANASZAK  AGNIESZKA I KAROL
 9 BARABASZ ANNA
10 DZIERZEWSKA BARBARA
11 BARTKOWIAK BARBARA
12 BEDNAREK TOMASZ I ANNA
13 BIECHOWIAK ELŻBIETA
14 BIERNACIK BOGDAN
15 BIZAN EUGENIUSZ
16 BOJARSKI PIOTR
17 BOROWCZYK LUDWIK I MARIOLA
18 BOSACKA MAGDALENA I ANDRZEJ
19 BOSACKI GRZEGORZ
20 BOSACKI PAWEŁ I MARZENA
21 BRZOSTOWICZ ZBIGNIEW
22 BRZÓSTOWICZ KRZYSZTOF
23 BRZÓSTOWICZ KRZYSZTOF JADWIGA
24 CENTRUM HANDLOWE ELEKTROMARKET SP. Z O.O.
25 CIERZNIEWSKI JAKUB
26 CIESIELSKI GRZEGORZ
27 CIEŚLAK GRAŻYNA
28 CIEŚLAK MAREK
29 CIEŚLAK PIOTR
30 CISZAK GENOWEFA
31 CUMKA BRONISŁAWA
32 CYRULEWSKA  EMILIA
33 CZECH TOMASZ
34 CZERNIAK ADAM PAWEŁ I DANUTA
35 CZWAJDA HALINA
36 DĄBEK BOŻENA
37 DĘBICKA IWONA
38 DĘBICKI  EUGENIUSZ
39 DĘBICKI  GRZEGORZ
40 DĘBICKI KAROL ANETTA
41 DĘBICKI MAREK
42 DĘBICKI MICHAŁ
43 DĘBICKI PIOTR I MIROSŁAWA
44 DOBROSIELSKI ZDZISLAW I HALINA
45 DOBRYCHŁOP  GRZEGORZ
46 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
47 DOM-GAZ SP. Z O.O.
48 DOMAGAŁA ALEKSANDER
49 DOROCIAK PAWEŁ
50 DRABINA JAN I TERESA
51 DRELA MAREK I ARLETA
52 DUSZYŃSKI MAREK
53 DZIEKAN ROMAN
54 EGIERT ANDRZEJ I BOGUMIŁA
55 FABIAN STASIAK
56 FEDOROWOCZ ELŻBIETA
57 FILIPCZAK ELŻBIETA IJERZY
58 FOCHT RYSZARD 
59 FURMANIAK PAWEŁ
60 GACA  JANUSZ
61 GACA SEWERYN I BOŻENA
62 GAWRON  WIOLETTA
63 GĄSIOREK RAJMUND
64 GIBOWSKI ZBIGNIEW I AGNIESZKA
65 GIL STANISŁAW
66 GŁOWACKI GERARD
67 GŁOWACKI TADEUSZ
68 GŁOWACKI WOJCIECH
69 GŁOWIŃSKI ROMAN MAŁGORZATA
70 GŁOWSKI MIROSŁAW
71 GOLISZEWSKI STANISŁAW LILIANA
72 GOS MIROSŁAW
73 GOŹDZIEWICZ JACEK I EWA
74 GRAJ WOJCIECH
75 GRAJEK WALDEMAR
76 GREMPKA ANNA
77 GRYGIER GRZEGORZ
78 GRYSKA MAGDALENA
79 GRZEGORSKA JOLANTA
80 GWIŻDŻ DOROTA
81 HENRYK PASZAK
82 HYPKI HENRYK I LILIA
83 HYPKI ZBIGNIEW
84 IGLEWSKI KAROL
85 IGNASZAK  EDYTA
86 ISTERNEL WONA
87 JANAS IGNACY I MARIA
88 JANIAK WOJCIECH
89 JANKOWSCY JAN I EMILIA
90 JANKOWSKI JAN
91 JAROSZEWICZ IRENA
92 JASTRZĘBSKI HENRYK I GRAŻYNA
93 JASTRZĘBSKI JAN I ANNA
94 JASZCZAK KAROL I ANNA
95 JAŚNIAK DAWID
96 JAWGIEL  KRZYSZTOF
97 JORDANOWSKI JACEK
98 JÓŹWIAK ANUTA
99 JÓŹWIAK DANUTA
100 JUCHACZ ZENON
101 KACZMAREK MICHAŁ I DANUTA
102 KAŁUŻNY BARTOSZ
103 KAŁUŻNY STANISŁAW I HANNA
104 KAMIŃSKA WIESŁAWA
105 KAROLINA STAJKOWSKA
106 KASPRZAK ANDRZEJ
107 KASPRZYK SEBASTIAN
108 KAWALEC PIOTR
109 KAWALEC PIOTR I  SZUBA, KAWALEC ALEKSANDRA
110 KAŹMIEROWSKI MARCIN STEFAN
111 KLINKE EDMUND
112 KOCZOROWSKA WIOLETTA
113 KOCZOROWSKI  JACEK
114 KOCZOROWSKI BOGDAN I EUGENIA
115 KOŁODZIEJCZAK JAROSŁAW
116 KOŁODZIEJCZAK ZBIGNIEW
117 KONIECZKA DAWID
118 KONIECZKA ELŻBIETA
119 KONIECZKA PAWEŁ
120 KONIECZKA PAWEŁ I KRYSTYNA
121 KONIECZNY ARKADIUSZ
122 KORZYNIEWSKA ANETA KORZYNIEWSKA MAJA
123 KORZYNIEWSKA KAMILA
124 KOSMALA IRENEUSZ I DANUTA
125 KOSMALA MIROSŁAW I ELŻBIETA
126 KOSOWSKI LESZEK
127 KOSZAREK JAN I ELŻBIETA
128 KOŚMIDER KRYSTYNA
129 KOWALCZYK RYSZRD I JOLANTA
130 KOWALCZYK WOJCIECH
131 KOWALSKA EUGENIA I WIESŁAW 
132 KOWALSKI MARIAN I MARIA
133 KOZAKOWSKI FABIAN
134 KOZŁOWSCY EDMUND I DANUTA
135 KOZŁOWSKI ANDRZEJ
136 KOZŁOWSKI WIESŁAW I DOROTA
137 KUBASZAK MIROSŁAW URSZULA
138 KUBCZAK HUBERT MARIUSZ
139 KUBCZAK KAZIMIERZ I GRAŻYNA
140 KUBCZAK MACIEJ
141 KUBIAK  MARIAN
142 KUCZA ANNA
143 KUPCZAK JAN
144 KUREK MAREK I ALICJA
145 KURPIK IRENEUSZ I MAŁGORZATA
146 KURZAWA DARIUSZ I BEATA
147 KUŹNIAREK FRANCISZEK
148 KWIATKOWSKI MAREK
149 LECH JACEK I URSZULA
150 LECH SYLWESTER I EWA
151 LESZCZYŃSKI ROMAN
152 LEŚNY TEODOR I BOGUMIŁA
153 LUDWICZAK KRZYSZTOF I DOROTA
154 LUDWICZAK MAREK, KRALL LUDWICZAK DANUTA
155 MACHYŃSKI ROMAN
156 MADALIŃSKI ROBERT
157 MAJKA ADAM
158 MAJKA MIECZYSŁAW I RÓŻA
159 MAKOWSKI ZENON I ANNA
160 MAŁECKA MARIA
161 MAŁECKI FELIKS
162 MANUSZAK MACIEJ
163 MAS-TRANS GACKI GRAZYNA I SŁAWEK
164 MAS-TRANS GACKI GRAZYNA I SŁAWEK
165 MASSIVE POLSKA SP.Z O.O.
166 MAŚCIBRODA GRZEGORZ
167 MATUSZAK ADAM I MARZENA
168 MATUSZAK ROMAN I KRYSTYNA
169 MATUSZAK WIESŁAW
170 MELEWSKI  SŁAWOMIR
171 MĘTEL NORBERTA
172 MICHALAK IWONA
173 MICHALAK KAZIMIERZ I KRYSTYNA
174 MIERZWA KAZIMIERZ I MIROSŁAWA
175 MIKOŁAJCZAK MIROSŁAWA
176 MIKOŁAJCZYK ŁUKASZ
177 MIKROMA S.A.
178 MIŁOSZ KOSTENCKI   
179 MYCIELSKI ROMAN
180 NAWROCKI JAN I MARIA
181 NIEDZIELA JACEK
182 NOWACZYK JACEK
183 NOWACZYK MAREK
184 NOWACZYK RYSZARD ANTONI
185 NOWAK ARTUR
186 NOWAK KLEMENS
187 NOWAK WŁODZIMIERZ I MIROSŁAWA
188 OBST MARIAN I DOROTA
189 OKUNIEWSKI ANDRZEJ
190 OLESZCZUK ZENON I HENRYKA
191 OLSZAK LIDIA
192 OSTROWSCY PAWEŁ I DOROTA
193 OSTROWSKI PIOTR
194 OSTROWSKI PIOTR-SZCZEPAN
195 OWCZARZAK ANETA
196 OWCZARZAK LESZEK I ANNA
197 PACZKOWSKI BOGUSŁAW I HANNA
198 PAKULSKA KATARZYNA
199 PAŁCZYŃSKI KAZIMIERZ
200 PAŁCZYŃSKI LESZEK
201 PAŃCZAK SEBASTIAN
202 PAWEŁ STAWNY
203 PIASECKA HALINA
204 PIĄTEK DARIUSZ
205 PIĄTEK RADOSŁAW
206 PIECHOCKI STEFAN
207 PIESZAK RAFAŁ
208 PIETRASZAK  KRYSTYNA
209 PIETRASZAK ANDRZEJ
210 PIOTR SIWIAK
211 PKP S.A.
212 PŁOTEK MIROSŁAW
213 PŁOWENS IRENEUSZ
214 POCZTAREK-GORZELANA VIOLETTA
215 POL PRZEMYSŁAW
216 POLITYŁO HALINA I STANISŁAW
217 POLSIBO SP. Z O.O.
218 POŚLEDNI KRZYSZTOF
219 PPH FIRMA „IWIŃSKI” JERZY IWIŃSKI
220 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „AGROPOL” SP.Z O.O.
221 PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
222 PRZYBYLSKI ANDRZEJ I MAŁGORZ.
223 PRZYBYŁOWICZ HENRYK I ANIELA .
224 PRZYBYŁOWICZ RAJMUND
225 PRZYJAZNY DARIUSZ I ARLETA
226 PUSZYŃSKI ZBIGNIEW
227 RADZIEJEWSKA TERESA
228 RATAJ BARBARA
229 RATAJCZAK  HENRYK
230 RATAJCZAK RYSZARD
231 REKRUCIAK BOGDAN
232 REZLER MAREK I ANNA
233 ROGALIŃSKI STANISŁAW I MAŁGORZATA
234 ROGALSKI SZCZEPAN I MAŁGORZATA
235 ROHRBACH JAKUB I MARIA
236 RYBACKI PAWEŁ I ALICJA
237 RYBAK STANISŁAW
238 RYDJAN GRAŻYNA  
239 RYSZARD KOWALCZYK
240 RZEPECKI ARTUR
241 RZEPKA BOLESŁAW I ALEKSANDRA
242 RZEŹNIK MARIAN
243 SADYŚROMUALD, SADYŚ MICHAŁ    
244 SANOK STANISŁAW
245 SIECZKAREK DARIUSZ
246 SIKORA ZUZANNA I WIESŁAW
247 SIWIAK PIOTR
248 SOBCZAK IRENEUSZ I EWA
249 SOBKOWIAK TADEUSZ I KRYSTYNA
250 SPÓŁDZIELNIA PRODUKCJI ROLNEJ WÓDKI-GRZYBOWO
251 SPÓŁDZIELNIA USŁUG ROLNICZYCH I TRANSPORTOWYCH
252 STACHNIK ADAM
253 STACHURA ZBIGNIEW I ALDONA
254 STAJKOWSKA  KAROLINA
255 STANIAK ADELA I KAZIMIERZ
256 STANISŁAWCZYK MAREK
257 STANISZEWSKI HENRYK I ANNA
258 STANISZEWSKI PAWEŁ I OLGA
259 STASIAK FABIAN
260 STASZAK DARIUSZ
261 STASZAK MIKOŁAJ
262 STAWNY LESZEK I JANINA
263 STAWNY PAWEŁ
264 STEPANIAK ANDRZEJ
265 SZAFAREK JÓZEF I JADWIGA
266 SZCZEPANIAK IRENEUSZ I JOLANTA
267 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW
268 SZCZYGIELSKA BARBARA
269 SZCZYGIELSKI KRZYSZTOF
270 SZKUDLARSKIEDWIN
271 SZMANIA ROMAN I AGNIESZKA
272 SZUBA KRZYSZTOF
273 SZUBA MARIUSZ
274 SZUBA MIROSŁAW
275 SZUBA PIOTR
276 SZUBA WIESŁAW I ELŻBIETA
277 SZYMAŃSKI ROBERT
278 ŚMIDOWICZ JACEK
279 ŚMIDOWICZ KAZIMIERZ
280 ŚWIĄTEK EWA
281 ŚWIERKOWSKI BOLESLAW I JANINA
282 TABACZKA JANUSZ
283 TABAKA ZBIGNIEW I GRAŻYNA
284 TOBOLSKI ROMAN
285 TOMASZEWSK ZBIGNIEW
286 TOMASZEWSKA ARLETA
287 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF MARZENA
288 TOMCZAK ŁUCJA, ZIĘTKIEWICZ JOLANTA
289 TRZCIŃSKI ANDRZEJ I MARIA
290 URBANIAK WŁADYSŁAW I ANNA
291 WA-PLAST SP. Z O.O.
292 WALCZAK PIOTR
293 WALIGÓRA LUBOMIR, WALIGÓRA DANIEL
294 WASILEWSKI HENRYK
295 WAWRZYNIAK PAWEŁ
296 WAWRZYNIAK PAWEŁ I EWA
297 WESOŁOWSKI MARIUSZ
298 WESOŁOWSKI MICHAŁ, WASZAK DANUTA I ZBIGNIEW
299 WIATROWSKI LESZEK I BOŻENA
300 WIECZOREK MAREK
301 WIETRZYŃSKI JAN
302 WIETRZYŃSKI ROMAN
303 WIETRZYŃSKI SŁAWOMIR I ANNA
304 WILCZYŃSKA WIESŁAWA
305 WIŚNIEWSKI  JACEK
306 WIŚNIEWSKI MARIAN
307 WIŚNIEWSKI STANISŁAW
308 STEFAŃSKI  WŁADYSŁAW
309 WOJCIECHOWSKI  STANISŁAW I MARZENA
310 WOJTAS JACEK I MAŁGORZATA
311 WOJTKOWIAK ZENON
312 WOŹNIAK PRZEMYSŁAW
313 ZABOROWICZ DOROTA,KAZIMIERZ
314 ZAJĄC TADEUSZ I EMILIA
315 ZAMIARA ANDRZEJ
316 ZAMIARA MIROSŁAW
317 ZAREMBA RYSZARD
318 ZAWORSKI ANDRZEJ HALINA
319 ZIELIŃSKI MIROSŁAW
320 ZIELIŃSKI MIROSŁAW I BARBARA
321 ZIEŃCZYK PAWEŁ FELIKS
322 ZIEŃCZYK PAWEŁ I MAŁGORZATA
 
 
 Września, dn. 30.05.2006 r.
Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Decyzja użytkownika w zakresie plików Cookie na niniejszej stronie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące plików cookie.Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.