BIP Września

Technologia google logo wewnętrzna
Strona Główna . . Baza dokumentów . Rejestr zmian . Dostęp do informacji . Statystyki . Kontakt . . . .
Statystyki   »
stronę odwiedziło osób:
6305058
ostatnia aktualizacja BIP'u:
26-05-2017
Portal - Informacja o samorządzie
Rada Miejska we Wrześni

Rada Miejska VII kadencji



Kontakt: Biuro Rady Miejskiej tel. 61 640-41-81, 61 640-41-82, fax. 61 640-40-44,
e-mail: br@wrzesnia.pl

1. Smodlibowski Robert  robert.smodlibowski@rm.wrzesnia.pl

2. Paciorkowski Szymon szymon.paciorkowski@rm.wrzesnia.pl

3. Nowak Bogdan - Przewodniczący Komisji Edukacji bogdan.nowak@rm.wrzesnia.pl

4. Baranowski Maciej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej maciej.baranowski@rm.wrzesnia.pl

5. Święciochowski Bolesław - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej boleslaw.swieciochowski@rm.wrzesnia.pl

6. Garbarek Radosław - Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej radoslaw.garbarek@rm.wrzesnia.pl

7. Frankowski Tomasz tomasz.frankowski@rm.wrzesnia.pl

8. Szelągiewicz Maciej maciej.szelagiewicz@rm.wrzesnia.pl

9. Ogrodowicz Stefan stefan.ogrodowicz@rm.wrzesnia.pl

10. Bieńko Zbigniew zbigniew.bienko@rm.wrzesnia.pl

11. Chudy Mirosław miroslaw.chudy@rm.wrzesnia.pl

12. Czyż Janusz  janusz.czyz@rm.wrzesnia.pl

13. Rzeźnik Andrzej andrzej.rzeznik@rm.wrzesnia.pl

14. Grześkowiak Waldemar - Przewodniczący Rady Miejskiej waldemar.grzeskowiak@rm.wrzesnia.pl

15. Gomuła Wioletta wioletta.gomula@rm.wrzesnia.pl

16. Dobrosielski Grzegorz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej grzegorz.dobrosielski@rm.wrzesnia.pl

17. Kwiatkowski Bogumił bogumil.kwiatkowski@rm.wrzesnia.pl

18. Matuszewski Piotr - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej   piotr.matuszewski@rm.wrzesnia.pl

19. Drewniak Jan jan.drewniak@rm.wrzesnia.pl

20. Zgoliński Mirosław - Przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi miroslaw.zgolinski@rm.wrzesnia.pl

21. Szwajca Ryszard - Przewodniczący Komisji Komunalno-Finansowej ryszard.szwajca@rm.wrzesnia.pl

Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Decyzja użytkownika w zakresie plików Cookie na niniejszej stronie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące plików cookie.Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.