Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni
Menu góra
Strona startowa Biuletyn Informacji Publicznej Rada Miejska we Wrześni Skład Rady Miejskiej we Wrześni VIII kadencji
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład Rady Miejskiej we Wrześni VIII kadencji, bieżące, menu 62 - BIP - Gmina Września”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład Rady Miejskiej we Wrześni VIII kadencji

Skład Rady Miejskiej we Wrześni VIII kadencji

RADNI VIII KADENCJI

 

Nowak Bogdan - Przewodniczący Rady Miejskiej bogdan.nowak@rm.wrzesnia.pl 

Szlachetka Anna - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej anna.szlachetka@rm.wrzesnia.pl

Baranowski Maciej - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej maciej.baranowski@rm.wrzesnia.pl

Cichy Łukasz lukasz.cichy@rm.wrzesnia.pl

Dominiczak Stanisław stanislaw.dominiczak@rm.wrzesnia.pl

Fiszer Janusz janusz.fiszer@rm.wrzesnia.pl

Garbarek Radosław radoslaw.garbarek@rm.wrzesnia.pl

Graczyk Jarosław jaroslaw.graczyk@rm.wrzesnia.pl

Konieczna Wiesława wieslawa.konieczna@rm.wrzesnia.pl

Kowalewski Jaroslaw jaroslaw.kowalewski@rm.wrzesnia.pl

Kwiatkowski Bogumił bogumil.kwiatkowski@rm.wrzesnia.pl

Małachowski Mieczysław mieczyslaw.malachowski@rm.wrzesnia.pl

Ogrodowicz Stefan stefan.ogrodowicz@rm.wrzesnia.pl

Rzeźnik Andrzej andrzej.rzeznik@rm.wrzesnia.pl

Smodlibowski Robert robert.smodlibowski@rm.wrzesnia.pl

Staniszewski Damian damian.staniszewski@rm.wrzesnia.pl

Szelągiewicz Maciej maciej.szelagiewicz@rm.wrzesnia.pl

Szykowna Dorota dorota.szykowna@rm.wrzesnia.pl

Tomczak Kornel kornel.tomczak@rm.wrzesnia.pl

Wawrzyniak Włodzimierz wlodzimierz.wawrzyniak@rm.wrzesnia.pl

Zgoliński Mirosław miroslaw.zgolinski@rm.wrzesnia.pl

Metryka

data wytworzenia
2021-07-15
data udostępnienia
2021-07-15
sporządzone przez
Grabarek Anita
opublikowane przez
Grabarek Anita
ilość odwiedzin
1119
zmiany w dokumencie
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.