Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni
Menu góra
Strona startowa Biuletyn Informacji Publicznej Rada Miejska we Wrześni Składy Komisji
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Składy Komisji, bieżące, menu 60 - BIP - Gmina Września”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Składy Komisji

Składy Komisji

Skład Komisji

 

KOMISJA EDUKACJI
  1. Bogdan Nowak – Przewodniczący Komisji Edukacji
  2. Włodzimierz Wawrzyniak – Zastępca Przewodniczącego Komisji Edukacji
  3. Maciej Baranowski
  4. Anna Szlachetka
  5. Damian Staniszewski
  6. Jarosław Graczyk
 
KOMISJA KOMUNALNO-FINANSOWA
  1. Dorota Szykowna - Przewodnicząca Komisji Komunalno-Finansowej
  2. Łukasz Cichy - Zastępca Przewodniczącego Komisji Komunalno-Finansowej
  3. Jarosław Kowalewski
  4. Andrzej Rzeźnik
  5. Damian Staniszewski
  6. Maciej Szelągiewicz
  7. Janusz Fiszer
  8. Kornel Tomczak
  9. Wiesława Konieczna
 
KOMISJA BEZPIECZEŃSTWA I POLITYKI SPOŁECZNEJ
  1. Radosław Garbarek - Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
  2. Mirosław Zgoliński - Zastępca Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
  3. Stanisław Dominiczak
  4. Mieczysław Małachowski
  5. Robert Smodlibowski
  6. Anna Szlachetka
  7. Kornel Tomczak
 
KOMISJA ROZWOJU WSI
  1. Mirosław Zgoliński - Przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi
  2. Stefan Ogrodowicz - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi
  3. Łukasz Cichy
  4. Radosław Garbarek
  5. Wiesława Konieczna
  6. Bogumił Kwiatkowski
  7. Mieczysław Małachowski
 
KOMISJA REWIZYJNA
  1. Maciej Szelągiewicz - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  2. Radosław Garbarek - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
  3. Bogumił Kwiatkowski
 
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
  1. Włodzimierz Wawrzyniak - Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  2. Jarosław Graczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  3. Andrzej Rzeźnik
  4. Robert Smodlibowski
  5. Damian Staniszewski 

Metryka

data wytworzenia
2020-08-05
data udostępnienia
2020-08-05
sporządzone przez
Jakub Goc
opublikowane przez
Grabarek Anita
ilość odwiedzin
1143
zmiany w dokumencie
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.