Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni
Menu góra
Strona startowa Akty prawne i protokoły Protokoły z Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Protokoły z Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej, bieżące, menu 106 - BIP - Gmina Września”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Protokoły z Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej

Data wytworzenia 2011-08-05, ostatniej modyfikacji 2020-10-26 09:22

Protokół ze wspólnego posiedzenia komisji edukacji komisji rozwoju wsi, komisji komunalno-finansowej orazkomisji bezpieczeństwa i polityki społecznej, z 22 lutego 2011 r.

Protokółze wspólnego posiedzeniakomisji edukacjikomisji rozwoju wsi,komisji komunalno-finansowejorazkomisji bezpieczeństwa i polityki społecznej,z 22 lutego 2011 r.   Pkt 3Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej, rady Stanisław Dominiczak o godz. 15.00...
Data wytworzenia 2011-08-26, ostatniej modyfikacji 2020-10-26 09:19

Protokół ze wspólnego posiedzenia Komisji Edukacji, Komisji Rozwoju Wsi, Komisji Komunalno - Finansowej oraz Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej

Protokółze wspólnego posiedzeniaKomisji EdukacjiKomisji Rozwoju Wsi,komisji Komunalno - Finansowejorazkomisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej,z dnia 20 czerwca 2011 r.     Pkt 1 Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej, radny Stanisław Domin...
Data wytworzenia 2011-09-30, ostatniej modyfikacji 2020-10-26 09:18

Protokół z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej

Protokółz posiedzeniaKomisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznejz 27 września 2011 r.   Pkt 1 Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Polityki Społecznej, radny Stanisław Dominiczak o godz. 10.00 otworzył posiedzenie komisji, powitał radnych oraz zaproszonych gości. ...
1 / 11
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.